eTwinning - jesteśmy razem już 15 lat!!!

eTwinning to platforma umożliwaijąca współpracę między "bliźniaczymi" placówakmi w Europie i w Polsce. Ideą eTwinningu jest wspólne działanie przedszkolaków i ich rodziców oraz nauczycieli w ramach konkretnego projektu. 9 lat temu rozpoczęłyśmy naszą przygodę z programem eTwinnig.

2009-2010 "Małe i duże Kacpra podróże"

2015/2016 "Trzy życzenia gwiazdki z nieba"
"Majowa pogoda"

2016/2017 "Piraci"
"I Festiwal Praw Człowieka"

2017/2018 "Let's dance"
" Nasze emocje"
" Let's celabrate spring together"

2018/2019 "Kindergartens artistic challenge"
"Small steps to gerat successes"

2019/2020 "1,2,3...- count with me. Maths for preschoolers"

2023/2024 "Time flowers"

W ramach współpracy poznaliśmy już nauczycieli i dzieci z Wrocławia oraz Łodzi, niemieckiego przedszkola w Kusel, angielskiego przedszkola w Cambridge. W tym roku szkolnym poznajemy kolegów i koleżanki z Rumunii, Słowacji, Włoch, Turcji, Litwy, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji oraz wielu innych polskich miast.

Ponadto w kwietniu 2018 r. za zaangażowanie i aktywny udział w międzynarodowym programie eTwinning zostaliśmy nagrodzeni Odznaką "Szkoła eTwinning"