Wrzesień w grupie Biedronek

Wrzesień... Nowy etap życia naszych maluchów. Już nie żłobkowe maleństwa, a prawdziwe przedszkolaki.
 Miesiąc pełen różnych emocji i poznawania siebie, nowego miejsca, nowych Pań i dzieci.
 Pojawiły się pierwsze przyjaźnie, nawiązywanie kontaktu z rówieśnikami, współgranie w zabawie.
 Nasze Biedroneczki chętnie uczestniczyły w pierwszych zajęciach dydaktycznych poświęconych tematyce związanej
z poznawaniem przedszkola oraz panujących w nim zasad. Z dużym zainteresowaniem brały udział w zabawach związanych z tematyką jesienną, uczestniczyły w pierwszych spacerach oraz zabawach w ogrodzie przedszkolnym.
W tym miesiącu świętowaliśmy m.in "Dzień kropki", "Dzień przedszkolaka", "Dzień sportu", a pod koniec miesiąca dziewczynki przygotowały występ dla chłopców z okazji dnia chłopaka,podczas którego wyrecytowały krótki wierszyk oraz odśpiewały piosenkę grając przy tym na instrumentach. Na chłopców czekały również upominki udekorowane
przez koleżanki z grupy.

6.10.2024