Udział w akcji "Przytul się do drzewa"

Dzieci z grup "Misie" I "Dinusie" 11.09.2024 r. wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Biorąc w niej udział dzieci pokazały, że kochają nasze polskie lasy i chronią je przed powstawaniem pożarów.

Dzięki temu drzewa będą czuły się bezpieczne, a dzieci sprawiły, że takimi małymi krokami są w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpalaniom lasów! Ponadto drzewa nie będą wobec nich obojętne.

Drzewo terapia czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie.

Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA pokazujemy mądrą postawę leśną i zyskujemy coś dla siebie.

Zdjęcia z akcji w poniższym linku lub w galerii.

17.09.2024